FUDO Group

Інноваційні технології клімату вже в Україні

Компанія FUDO Group працює на українському ринку з 2006 року.

За цей час ми накопичили великий практичний досвід роботи в сфері кліматичної техніки. У нашому каталозі продукція перевірених часом та якістю брендів, які відмінно зарекомендували себе як на великих промислових об’єктах, так і в створенні затишного мікроклімату в офісі, квартирі, заміському будинку.

Крім того, з 2019 року наша компанія – ексклюзивний представник бренду Master в Україні.

Сфера наших інтересів не обмежується виключно продажем техніки. Для забезпечення високої якості послуг цього недостатньо. Тому ми не тільки пропонуємо кожному клієнту найбільш оптимальний варіант поставок кліматичного обладнання, але й в повній мірі займаємося його супроводом. У переліку послуг є все, що потрібно для забезпечення безперебійної роботи обраної вами техніки, включаючи інжиніринг, монтажні роботи та сервіс.

Ми розуміємо, що тільки кваліфікований монтаж і високий рівень сервісу можуть забезпечити надійність роботи техніки на довгі роки. Тому в нашій компанії працює кілька власних монтажних бригад, усі співробітники пройшли спеціалізоване навчання і отримали відповідні сертифікати.

У 2017 році ми відкрили новий напрямок роботи – прокат техніки FUDO Rent. Тепер теплові гармати, осушувачі, пароохолоджувачі та вентилятори можна не тільки купити, але й взяти в оренду. Це хороша можливість скоротити витрати, використовуючи орендовану техніку тоді, коли це дійсно необхідно.

Також, у 2017 році, ми відкрили для себе зовсім інший напрямок – туристичне спорядження, і вже досягли значних успіхів.

Саме тому Ми можемо запропонувати Вам відмінне туристичне спорядження, як від українських виробників (Terra Incognita), так і від знаменитих по всьому світу брендів (Marmot, Hannah, Pinguin, Deuter та інші).

Світові бренди кліматичної техніки з якими ми співпрацюємо

Бренди туристичного спорядження з якими ми співпрацюємо:

Меню

253 - столько SQL запросов к базе.
0,907350 - за столько сгенерировалась страница.