Ексклюзивні імпортери в Україні

Професійні мобільні і стаціонарні системи обробки повітря MASTER (Італія)

Компанія FUDO Group є офіційним та ексклюзивним імпортером техніки Master Climate Solutions. Техніка MASTER – це всесвітньо відомий виробник професійних мобільних і стаціонарних систем обробки повітря.

Професійні, мобільні осушувачі повітря від провідного німецького бренду TROTEC (Німечина)

Компанія FUDO Group є офіційним та ексклюзивним імпортером техніки TORTEC. Осушувачі повітря Trotec є найбільш надійним і стабільним обладнанням на світовому ринку.

Офіційні дилери з кліматичної техніки

Експерт у сфері водонагрівачів, Atlantic (Франція)


Всесвітньо відомий бренд Atlantic належить Groupe Atlantic (France), спеціалізується в сфері водонагрівачів (бойлерів) і електричних обігрівачах (конвекторів). В усьому світу налічується до 17 заводів, в тому числі і в Україні (Одеса). FUDO Group – офіційний великий дилер даної техніки.

Міжнародний кліматичний бренд COOPER & HUNTER (США)

Торгова марка C&H належить компанії COOPER & HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION (USA), спеціалізується в сфері кондиціонування (кондиціонери, теплові насоси), в промисловому і споживчому сегменті, а також в сфері мікроклімату (осушувачі, зволожувачі, мийки повітря). FUDO Group – офіційний великий дилер даної техніки.

Англійська якість в кондиціонуванні, NEOCLIMA (Великобританія)

У 2013 року бренд NEOCLIMA став частиною Інвестиційної групи Penpine LP (Великобританія). Спеціалізується в сфері кондиціонування (кондиціонери, теплові насоси), в промисловому і споживчому сегменті, а також в сфері мікроклімату (зволожувачі та мийки повітря). FUDO Group – офіційний великий дилер даної техніки.

Висока якість і культура, Midea (Китай)

Компанія Midea – один з лідерів по виробництву кліматичного обладнання в світі, в першу чергу, завдяки унікальному процесу виробництва – найдосконалішому в Китаї. У загальну структуру компанії входять власні виробничі цикли від створення до просування. FUDO Group – офіційний великий дилер даної техніки.

Офіційні дилери з туристичного спорядження

Туристичне спорядження, TRAVEL Kit

Компанія FUDO TRAVEL Kit – великий офіційний дилер спортивного спорядження для активного відпочинку і пішого туризму. Ми працюємо з 2006 року і пропонуємо тільки якісну продукцію провідних світових виробників: Hannah, Deuter, Marmot, Stanley, Terra incognita, Pinguin, Tramp, SOL, RedPoint, Tatonka.

Витратні матеріали та інструменти для встановлення кліматичної техніки

INSTALL Group

Компанія INSTALL Group – все, що необхідно для якісного монтажу кліматичних систем. У нашому асортименті можна знайти продукцію таких фірм:Aspen, Azurflex, Eckerle, Erka, Halcor, Hecapo, Huayu, K-flex, siccom, Stenson, ОЛІГОПЕН та інші.

Меню

145 - столько SQL запросов к базе.
0,782277 - за столько сгенерировалась страница.