FUDO Group - офіційний дилер в Україні

COOPER&HUNTER

«COMFORT INNOVATIONS» - ці слова стали слоганом бренду COOPER&HUNTER.

COOPER&HUNTER – це міжнародний кліматичний бренд. Географія продажів охоплює велику кількість країн на різних континентах і постійно розширюється, що є доказом заслуженої популярності торгової марки.

З більш ніж 20-річним досвідом роботи в області кондиціонування повітря і вентиляції компанія Cooper&Hunter стала провідним гравцем в сфері HVAC. Продукція під брендом Cooper&Hunter експортується в більш ніж 50 країн і регіонів усього світу. З моменту свого виходу на закордонні ринки, Cooper&Hunter перетворився в відому торгову марку, яка швидко збільшує обсяги експорту та щорічно виходить на нові ринки.

У 2017 році компанія уклала остаточну угоду для довгострокового стратегічного партнерства з компанією Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. LTD і зробила покупку акцій даної компанії, тим самим прискорила темпи зростання на світовому ринку. Завод в Чжухаї отримав нове ім’я: Zhuhai Vino – Cooper&Hunter Environmental Technology Equipment Co. LTD.

Компанія FUDO Group - є офіційним дилером техніки Cooper & Hunter в Україні. У нашому інтернет-магазині можна придбати будь-яку продукцію даного бренд.

Main Menu

59 - столько SQL запросов к базе.
0,262871 - за столько сгенерировалась страница.