FUDO Group - офіційний дилер в Україні

MIDEA

Midea Electric Appliances Co. - глобальна корпорація з високим рівнем якості і культури.

Компанія Midea – один з лідерів по виробництву кліматичного обладнання у світі, у першу чергу, завдяки унікальному процесу виробництва – найдосконалішому в Китаї. У загальну структуру входять: науково-технічні і дизайнерські центри, відділення з виробництва електронних плат і ДУ, інверторних систем управління, виробництва компресорів (в т.ч. інверторних) та електродвигунів для кондиціонерів.

Компанія Midea співпрацює з найбільшими виробниками світового рівня, такими як: Toshiba (Японія), Toshiba-Carrier (США-Японія), NEC-Rycsan (Японія), Sanyo (Японія), Emerson (США), Copeland (США) та іншими. Так, спільно з NEC-Rycsan і американською фірмою TI, була започаткована лабораторія по створенню технологій електронного контролю виробництва. Заснування та впровадження таких систем на заводах дозволило продукції компанії Midea вийти на новий якісний рівень. Технічні інновації завжди були і досі залишаються головним двигуном зростання компанії Midea, яка ні на крок не відступають від стратегії використання кращих розробок для створення енергозберігаючого, екологічного, зручного в експлуатації і, найголовніше, надійного обладнання.

Прагнучи до створення орієнтованого на споживачів підприємства і кращого бренду у виробництві кондиціонерів, компанія Midea представляє широкий модельний ряд техніки для кондиціонування – як в побутовому, так і в комерційному сегменті обладнання. Керівництво холдингу ставить перед собою і персоналом Midea нові амбітні плани – досягти позиції №1 на ринку побутових приладів, пральних машин, кондиціонерів і VRF-cистем.

Компанія FUDO Group - є офіційним дилером техніки Midea, Idea, Idea Pro, Samurai в Україні. У нашому інтернет-магазині можна придбати все новинки даного бренд.

Меню

155 - столько SQL запросов к базе.
0,465777 - за столько сгенерировалась страница.